Satış Sözleşmesi

Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. KisiyeOzel-Hediye‘ den alışveriş yapan tüm müşteriler bu Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.
 
1)  KisiyeOzel-Hediye’ den aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.
 
2)  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise mutlak surette tutanak tutturup görevlinin imzasını alınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
3)  Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, vb şekildeki ürünlerin iadesi ve keyfi iadeler alınmaz. Bu şekilde gönderilen ürünler KisiyeOzel-Hediye tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. Özel yapım ürünlerin iadesi sadece ayıplı ise iade alınır.
 
4)  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Özel yapım ürünler için geçerli değildir.
 
5)  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine veya sitemizin müşteri hizmetlerine başvurulmalıdır.
 
6)  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
 
7)  Ürünün tüm evrakları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.
 
8)  Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1–6 hafta arasındadır.
 
 
KisiyeOzel-Hediye.Com
 

Yenişehir Mah. Semerkant Bulvarı No: 20 Aşiyan Evleri U2
Pendik / İstanbul